Aytaç Su Bayiliği Alma Şartları ve Başvurusu

Eğer sizler de Aytaç Su bayilik nasıl alınır, bayilik şartları nelerdir diye kendinize soruyorsanız sizler amacıyla hazırladığımız bu yazımıza kesinlikle göz atmalısınız.

0
28

Su bayiğili almak isteyenlere.Aytaç Su bayilik alabilmek isteyenler amacıyla hazırladığımız bu yazımızda sizlere Aytaç Su firması ile alakalı ayrıntılı bulgular veriyoruz.

Eğer sizler de Aytaç Su bayilik nasıl alınır, bayilik şartları nelerdir diye kendinize soruyorsanız sizler amacıyla hazırladığımız bu yazımıza kesinlikle göz atmalısınız.

Aytaç Su Firma Bilgisi: Aytaç Su firması 1994 senesinde kurulmuştur. YİMPAŞ HOLDİNG bünyesinde etkinlik göstermekte olan firma, bölümünde eksper kadrosu doğrultusundan yönetilmektedir. Aytaç Su firması natural kaynak suyunu işleyerek şişeleme uygulamaktadır. Sakarya Hendek ve Yozgat Çayıralan mevkilerinde su işleme tesisleri tespit edilen firmanın Türkiye dağıtım ağı da gün geçtikçe genişlemektedir.

Aytaç Su
Aytaç Su firması bölümünde bütün yetki belge ve sertifikalara sahip olmakla birlikte, çoğu başarı sahibi de olan firma son senelerde yükselen üretim hacmi ile ilgi çekmektedir. Bütün ebatlarda su şişelemesi uygulamakta olan Aytaç Su firması son zamanlarsa şirket yapı değişikliğine giderek Aytaç Akyudum Su olarak marka adını değiştirmiştir.

Aytaç Su Bayilik Almak İstiyorum!

Yeniişfikirleri.org o olarak, sizler amacıyla Aytaç Su firması bayilik koşullarını inceledik. Sizler de kolaylıkla Aytaç Su firma bayiliği alarak işletme sahibi olabilir ya da işletmenize yeni bir marka kazandırabilirisiniz. Aytaç Su bayilik iki değişik şekilde olmaktadır. Bunlardan birincisi Aytaç Su mamüllerini durumu hazırda etkinlik gösteren market gibi işletmelerinizde satarak para kazanmak, ikincisi ise damacana su bayiliği alarak işletme kurmaktır. Aytaç Su mamüllerini marketinizde bulundurmak ve bu işten para kazanmak istiyorsanız bölgenizdeki Aytaç Su distbiritörlüğü ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

Aytaç Su damacana su bayiliğinde ise bayiler mesulsu oldukları bölümde Aytaç Su 19 lt. damacana çoğunluklu olmak üzere ev ve iş yerlerine Aytaç Su dağıtımı yaparlar. Bayiler buna göre sattıkları ürün başına yüzde alırlar. Aytaç Su damacana bayiliği amacıyla lüzumlu bayilik müracaat şartları ise şu şekildedir.

Aytaç Su bayiliğinde yapımcı – perakendeci ticari teması vardır.
Aytaç Su bayiliği amacıyla yeterli sermaye ve yatırım kuvveti lüzumludir.
Aytaç Su bayilikte mamüller nakit olarak ya da banka çeki şeklinde ödeme ile temin edilmektedir.
Bayiler ticari bir engele sahip olmamalıdır.
Bayilerin ticari ve kişisel geçmişi problemsiz olmalıdır.
Aytaç Su bayileri teminat gösterebilmelidir.
Bayiler, mesul oldukları bölümde Aytaç Su firmasını iyi şekilde temsil etmeli, müşteri portföylerini geliştirmeli, aylık raporlamaları kusursuz yapmalıdır.
Aytaç Su bayileri müşteri merkezli olmak zorundadır.
Bayiler, hem şubede hem de dağıtımda işe ideal personel çalıştırmalı, onlara yöneticilik ve öncülük yapmalıdır.
Bayiler, mesul oldukları bölgenin tamamına su dağıtımı uygulamak zorundadır.
Aytaç Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?
Aytaç Su bayilik alabilmek amacıyla bayi adaylarının firmanın internet sitesi üzerinden bayilik müracaat formu doldurması gerekmektedir. Bayilik müracaat formu kusursuz ve doğru bir şekilde doldurulmalıdır. Firma yetkilileri en yakın vakitte bayi adayı ile etkileşim kurmaktadırlar.

Aytaç Su Firma İrtibat Bilgileri:

Adres: Necatipaşa Mh. 1304 Sok. No: 106 PK. 37 54300 Hendek / Sakarya

Telefon: 0264 614 01 12 / 13 / 14

Web: www.akyudum.com.tr

Daha çok su bayiliği veren firmalara ulaşmak istiyorsanız alakalı kategorimize göz atabilir daha çok bayilik veren su firmalarına ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saka Su Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizde Saka Su ile alakalı bulgular verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here