Çiğ Köfte Bayiliği

0
16

Çiğ köfte bayili veren firmalar ve çiğ köfte bayiliği nasıl alınır.”Düşük sermayeli iş fikirleri” denince akla gelen ilk iş fikirlerinden birisi de şüphesiz çiğ köfte bayiliği alabilmek. Girişim fırsatlarından biri olarak üst sıralardaki konumunu alan bu iş fikri, tertemiz ve güler yüzlü yapıldığı taktirde girişimcisine, sermayesiz bir iş fikri olmanın yanı sıra az sermaye ile yüksek kazançlar sunabiliyor. “Düşük sermayeli iş fikirleri” denince akla gelen ilk iş fikirlerinden birisi de şüphesiz çiğ köfte bayiliği alabilmek. Girişim fırsatlarından biri olarak üst sıralardaki konumunu alan bu iş fikri, tertemiz ve güler yüzlü yapıldığı taktirde girişimcisine, sermayesiz bir iş fikri olmanın yanı sıra az sermaye ile yüksek kazançlar sunabiliyor.

Bu yazımızda, son günlerde bir çok yerde görmeye başladığımız çiğ köfte bayileri ve bayilik koşulları, franchise fırsatları ve avantajlarını inceleyeceğiz. Örnek olarak 3 adet çiğ köfte bayiliği veren firmanın avantajlarını meydana koyup girişimcilere ve düşük sermaye ile iş gerçekleştirmek isteyen yatırımcılara bilgi vermeye çalışacağız.

Pan Çiğ Köfte
Kendi işinizin patronu olun sloganı ile girişimcileri yanına çeken “Pan Çiğ Köfte“, çiğ köfte bayiliği bölümünde iddialı ve alçakta da okuyacağınız gibi bir çok üstünlüğü yanında getiriyor.

Pan Etsiz Çiğ Köfte’nin bu kadar kısa süredeki başarısının sırrı, çalışanların ve işletmecilerin uyum amacıylade hareket etmeleridir. Genç ,dinamik, girişimci ve kaliteden taviz vermeyen bir işletmeci kadrosunun zenginliği bu başarıdaki asıl etkendir. Çiğ köfte geleneğinin bir halkası olma fırsatını bu özelliklere sahip herkese gerçekleştiren Pan Etsiz Çiğ Köfte size kendi iş konumunuzin patronu olma fırsatını sunuyor.

Çalışma prensibine sahip, dürüst, girişimci bir ruha, başarma tutkusuna, yönetme becerisi sahip ve devrimlere açıksanız siz de bu halkanın bir parçası olabilirsiniz. Bu özelliklerin dışında Pan Etsiz Çiğ Köfte ‘nin işletmecilerinden beklediği özellikler şunlardır.

Pan Etsiz Çiğ Köfte olarak açılışta bayilerimize; 50 kg bedelsiz etsiz çiğ köfte2500 adet el ilanı,1000 adet kartvizit,1000 adet magnet bedelsiz olarak firmaya verilir.Açılış Organizasyonu bedelsiz olarak yapılır.

Pan Etsiz Çiğ Köfte’nin bayilik şartları alttaki gibidir. Bayilik noktası cadde üstünde ya da yakınında vasıta ve yaya trafiğine ideal olması,Satış noktasının en az 15 metrekare ve/ya da üstü olması,Bayilik isteyen firma 5.000 TL isim hakkı bedeli verebilmesi,Bayinin ekonomik olarak zor şartlarda en az bir sene dayanabilecek güçte olması,Bayi iç dizaynı ve bütün aksesuarları firmanın tespit ettiği standartlarda olması,Kurumsal ve halka en iyi teknolojik hizmet zihniyeti kapsamında bütün şubeler amacıyla oluşturulan Pan Çiğ Köfte Kurumsal Online Sipariş Sistemi kurulumu ,Ürünler ile ilgili: Bayii, Pan Çiğ Köftenin ürettiği, tedarik ettiği ve onay verilen ürünlerin dışında diğer ürün satamaz.Detaylar:www.pancigkofte.com 

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

Bayilik ya da Distribütörlük alabilmek istiyorsanız, müracaat amacıyla alttaki formu doldurmanız yeterli olacaktır…

Bayilik ile ilgili bir kaç bilgi; 

En yakın bayi ile açmayı düşündüğünüz yer arasında en az 1500 metre uzaklık olması gerekmektedir.Bayilere açılış yapılacaktır, açılış masrafları firmamıza aittir. 2000 adet el ilanı, 2000 adet kartvizit yönümüzden verilecektir. Lavaş, baskılı kağıt ve baskılı poşet yönümüzden; hiç bir ek ücret istemeden sağlanacaktır.Bayilik bedeli olarak 10,000.00 YTL alınmaktadır.

Detaylar: http://www.meshuradiyamancigkoftecisi.com/bayilik.aspx 

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet usta

BAYİLİK VERME ŞARTLARI1. 25.000 ytl bayilik bedeli2. Bu işkonumunun en az 30 m2 ve üzeri olması3. Bu işkonumunun yaya ve vasıta trafiğine açık olması4. 20.000 ytl anlaşılmış banka ile teminat mektubu

E.Ç.’NİN BAYİLİĞE 25.000 YTL. KARŞILIĞINDA VERECEĞİ HİZMET.Markayı kullanma hakkı1. Bir kereye mahsus 500 kg. çiğköfte ve 100 kg. özel çiğköfte sosu bedava verilecektir. 2. Personel eğitim kontrol ve lojistik desteği 3. Yatırım maliyeti (30m2 dükkan amacıyla 20.000 /25.000 ytl) 4. Dekorasyonu anlaşmış olduğumuz mimari firma yönünden yapılacak (ödemeler bu firmaya 5 taksitle uygulanabilecek ). 5. Kar marjı %80 ile %100 arası değişmektedir.Detaylar: http://www.elaziglicigkofteci.com.tr/tr-TR/Franchise.aspx

Paylaş
Önceki İçerikDamacana Su Bayiliği
Sonraki İçerikMantı Dükkanı Açmak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here