Damacana Su Bayiliği

0
16

Bu Makalemiz de sermayesiz iş fikirlerinden biri olan “damacana su bayiliği” açmak konusu ile ilgili akdamla damacana su bayiliğine seçenek olarak incelenebilecek bir diğer damacana su bayiliği işletmesi olan “İnkaya Doğal Kaynak Suyu” işletmesinin “damacana su bayiliği müracaat koşulları” ve damacana birim fiyatları – kar oranları üstünde duracağız.

0.59 TL’den Damacana Su Bayiliği
İnkaya Doğal Kaynak Suları içeriğinde bizlerle işbirliği yapacak ve uyum içerisinde çalışabilecek bayiler aranmaktadır. Distribütörlüğümüzden bayilerimize 19 LT Damacana su satış fiyatımız 1.72 TL Bayilerimizin müşterilere satış fiyatı 5.00 TLdir. Seçilen bölgeye göre 300 damacana alım yapılması, 10.000 TL teminat senedi verilmesi ve dükkan, vasıta altyapısının oluşturlması şartlarımız arasındadır.

Damacana Su Bayiliği Hakkında

Bu noktada sözü firmaya bırakalım ve açacağımız işletmenin sermayesi iş fikirlerimizden birine ideal olup olmadığına bakalım.

Damacana Su Bayiliği İşletmesi Ön Koşulları

Uludağ İnkaya Doğal Kaynak Suyu Fabrikamız 10 mayıs 2010 da üretime başlıyor. Bütün hazırlıklarımız tamamlandı.

Bursa da uludağ ‘ ın eteklerinde Yenişehir de binlerce senedir vadiyi sulayan etraftaki orman ve bütün bitki örtüsünün nedeni olan natural kaynak suyu bundan sonra evinizde , bütün bu güzelikleri damacana- damacana evinize taşıyoruz. Kayaların arasından yeryüzüne çıkan buz gibi inkaya suyunun kaynağıda fabrikamız arazisinde.. Yani biryerlerden boru ile taşınan bir su değil .. Geldiğinizde direkt olarak kaynağı ziyaret edip natural olarak fışkıran suyumuzdan içeceksiniz. Uludağ İnkaya Doğal Kaynak Suyu Bayii olun , işte avantajlarımız

– Teminat istemiyoruz
– 0.59 TL Damacana Dolum Ücreti
– Reklam desteği veriyoruz
– Ücretsiz Dolum Desteği Veriyoruz
– 5.9 TL demirbaş damacana ( Watertek )
– Suyumuzun Sertliği 1.5 fr sertlik ( Çok YumUşak )
– İnkaya Bayii Tabelası – Bedava
– İnkaya Bayii Cam Giydirme Malzemeleri – Bedava
– İnkaya Araç Giydirme Malzemeleri – Bedava
– İnkaya indirim Kuponlu 1000 adet çift doğrultulu Broşur – Bedava
– İnkaya mıknatıslı reklam malzemesi ( magnet ) 1000 adet – Bedava
– İnkaya Su bayii kıyafeti – Bedava

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here