Elmacık Su Bayiliği Şartları ve Başvurusu

Elmacık Su bayilik müracaatı nasıl olmaktadır? Diyenlerdenseniz, yeniişfikirleri doğrultusundan hazırlanan bu yazıya okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz!

0
32

Elmacık Su Bayiliği Şartları ve Başvurusu,Elmacık Su bayilik alabilmek istiyorum fakat bu hususta bilgi sahibi değilim! Elmacık Su bayilik nasıl alırım merak ediyorum!

Elmacık Su bayilik şartları nelerdir?

Elmacık Su bayilik müracaatı nasıl olmaktadır? Diyenlerdenseniz, yeniişfikirleri doğrultusundan hazırlanan bu yazıya okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz! Elmacık Su bayilik ile alakalı ayrıntılı bulgular bu yazımızda yer alabilmektadır.

Elmacık Su
Elmacık Su markası Türkiye’nin yeni su markası olarak piyasalardaki konumunu almıştır. Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) yapısında hizmet vermekte olan Elmacık Su firması natural kaynak suyu çıkarma ve işleme hizmeti vermektedir. Bütün şişeleme gruplarında natural kaynak suyu şişelemesi yapmakta olan Elmacık Su firması kısa sürede Türkiye’nin tanınan su markaları arasındaki konumunu almıştır. Sakarya’nın Hendek eyaletinde tespit edilen su işleme tesisinde el değmeden şişeleme sağlayan Elmacık Su firması bölümünde gerektiğince başarılıdır ve gerektiğince da iddialı bir şekilde pazara giriş yapmıştır. Zengin minareli su olma özelliğini elinde sahip olan firma kendi alanıyla alakalı bütün belge ve sertifikalara da sahiptir. Tüketicisine her daim emniyet vermekte olan Elmacık Su firması ürünleri beğenilerek tüketilmektedir.

Elmacık Su Bayilik Nasıl Alınır?
Elmacık Su firmasında bayilik alarak iş yeri kurmak istiyorsanız ilk olarak yerine getirmeniz gereken birtakım asli şartlar bulunmaktadır. Bu şartları sağladığınız taktirde Türkiye geneli bayilik vermekte olan Elmacık Su firmasından su bayiliği alarak işletme sahibi olabilirsiniz. Peki, bu şartlar nelerdir?

Elmacık Su Bayilik Şartları Nelerdir?

Elmacık Su bayilik alabilmek amacıyla  şartlar şu şekildedir.

 • Elmacık Su bayiliği amacıyla sermaye gücüne sahip olmak gerekmektedir.
 • Bayi adayları mesuliyet sahibi ve girişimci ruhta olmalıdır.
 • Bayi adaylarının ticari bir engeli olmamalı, ticari ve kişisel geçmişleri temiz olmalıdır.
 • Bayiler ticari teminat göstermelidir.
 • Elmacık Su bayileri işletmenin başında durmalı işe sahip çıkmalıdır.
 • Bayiler öncülük tarafı kuvvetli olmalı insan ilişkileri iyi olmalıdır.
 • Bayiler şubelerde ve su dağıtım işinde işe ideal ve sayıda personel bulundurmalıdır.
 • Elmacık Su bayileri yönetici olarak işletmenin başında bulunmalıdır.
 • Bayiler ve personelin müşteri memnuniyetine ehemmiyet göstermesi ve nitelik merkezli olması gerekmektedir.
 • Elmacık Su bayileri mesul oldukları bölgenin bütününe hizmet vermelidir.
 • Elmacık Su şubelerinde sadece Elmacık Su ürünleri satılabilmektedir. Başka firma su ürünlerin satışı yasaktır.

Elmacık Su Bayilik Başvurusu Almaktadır?
Elmacık Su bayilik alabilmek amacıyla bayi adaylarının ön müracaat yapması gerekmektedir. Bayilik ön müracaatı firmanın internet adresinde tespit edilen formu doldurarak olmaktadır. Elmacık Su bayilik alabilmek amacıyla bu formun kusursuz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Elmacık Su firma yetkilileri lüzumlu araştırma ve değerlendirmeleri yaparak bayi adayı ile birebir görüşme yaparlar. Burada uyuşma sağlanırsa bayilik sözleşmesi imzalanır ve lüzumlu çalışmalar başlar.

Elmacık Su Firma İrtibat Bilgileri:
Adres: Metin Oktay Mahallesi, Yavuzlar Sokak, 06670 Çankaya / Ankara

Telefon: 444 42 62

Web: www.elmaciksu.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here