Evde Leblebi Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde leblebi paketleme işi, kuruyemiş sektöründeki evde ek iş olanağı yayınlayan para kazanma yollarından birisidir.

6
140

İçerik

Evde leblebi paketleme işi, kuruyemiş sektöründeki evde ek iş olanağı yayınlayan para kazanma yollarından birisidir.

Tıpkı başka paketleme işi gibi yapılabilen leblebi paketleme ile ev hanımları aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla para kazanma fırsatına sahip olabiliyorlar.

Ülkemizde binlerce şahıs ekstra para kazanmak amacıyla değişik ek iş ilanları incelemesi uygulamaktadır. Genellikle dar gelirli aileler ya da bireyler daha rahat bir hayat sürdürmek amacıyla boş zamanlarını evde ek iş yaparak geçirmekte ve derli toplu bir ek gelir fırsatı yaratabilmektedir. Peki evden para kazanmak amacıyla ne yapılmalı? Bunun amacıyla iki alternatif var. Ya evlere ek iş veren firmalar ile çalışacaksınız ya da rastgele bir firmada çalışmadan kendi işinizi kurarak ya da kendi ürünlerinizi satarak ek gelir elde etmeye çalışacaksınız. Bu yazımda sizlere eve ek iş veren firmaların tanıttığı iş imkanlarından biri olan Evde Leblebi Paketleme İşi ile Para Kazanma nasıl oluyor? bundan bahsedeceğim.

Evlere leblebi paketleme işi veren firmalar Denizli ve Çorum illerinde bulunmaktadır.

EVDE LEBLEBİ PAKETLEME İŞİ

Çerez, hayatımızın vazgeçilmez atıştırmalıkları arasında yer alabilmektadır. Doğum günlerinde, düğünlerde, detaylı kutlamalarda ya da kokteyl gibi etkinliklerde illa ki çerez olmadan olmaz. Peki kuruyemiş grubunda tespit edilen leblebi bize nasıl bir iş fırsatı sunabilir? Evde leblebi paketleyerek para kazanmak çok basit bulunduğu gibi bir o kadar da keyifli bulunduğunu söyleyebilirim. Bu işin nasıl yapıldığını kısaca anlatayım. Evde ek iş veren firmalar paketleme yapılmasını istedikleri leblebileri çuvalla size gönderiyor.

Yapmanız lüzumen tek şey ise leblebileri sizden dilenen miktarlarda olacak şekilde gramajına ideal paketlere yerleştirmek. Dikkat edilmesi lüzumen en mühim nokta ise leblebi paketleri ağırlıklarının aynı olmasıdır. Yani firma sizden 100 gr, 200 gr, 500 gr’lık paketler istedi ise buna uymanızı ve temiz bir iş çıkarmanızı istemektedir. Eğer bu işi ciddi bir şekilde kurallarına ideal yaparsanız leblebi firması size dilediğiniz ücreti ödeyecek ve sıksık olarak sizinle çalışmak isteyecektir.

LEBLEBİ PAKETLEME İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Evlere leblebi paketleme işi veren firmalar paket başına ödeme uygulamaktadır. Paket başı ücretler firmaya göre değişmektedir. Bazı firmalar 1 paket amacıyla 25 Kuruş bazıları ise 50 Kuruş seviyesinde ödeme uygulamaktadır. Fakat sizden aylık 5000 ila 8000 paket arasında leblebi paketlemesi yapmanızı istemektedir. Mesela; paket başına 30 kuruş ücrete anlaştığınız bir firma ayda 8000 paket yapmanız halinde size 2 bin 400 TL para ödemesi yapacaktır.

Denizli ve Çorum’daki leblebi paketleme işi veren firmalar ile etkileşim kurarak ekstra kazanç elde edebilirsiniz.

EVE LEBLEBİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR İLETİŞİM

Bu işi uygulamak amacıyla rastgele bir sermayeniz olmasına ya da yatırım yapmanıza lüzum yoktur. Zaten evlere ek iş veren firmalar size lüzumlu olan bütün malzemeleri gönderecektir. Size yalnızca sizden dilenen koşulları yerine getirip düzgün bir iş çıkarmak düşüyor. Evde leblebi paketleme işi tek başınıza yapabileceğiniz bir evde ek iş olanağı bulunduğu gibi dostlarınızla ya da çevrenizdeki tanıdıklarınızla da yapabileceğiniz bir iş fırsatı olarak karşımıza çıkıyor. Kendi başınıza yaptığınızda ortalama ayda 1500 lira kazanabileceğiniz bu işi ekip kurarak yaptığınızda ise ayda 3 bin – 5 bin liraya varan ekstra kazanç elde etme ihtimaline sahip olabilirsiniz.

Eğer evde ek iş ilanları arasında en çok tercih edilen işlerden biri olan leblebi paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorum ve evde boş boş oturmak istemiyorum diyorsanız; leblebi üretimi uygulanan iller Denizli ve Çorum amacıyla internette gerçekleştireceğiniz ufak bir inceleme ile eve leblebi işi verenler telefon numarası üzerinden o firmalarla etkileşime geçebilirsiniz.

EVDE LEBLEBİ PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

Diyorsanız; bu ek iş fırsatı ile alakalı daha ayrıntılı bilgi alabilmek ve alakalı firmaların sizinle bağlantı kurmasını sağlamak hedefiyle alttaki ‘YORUM’ alanına ‘Ad-Soyad’, ‘Yaşadığınız Şehir’ ve ‘E-posta’ verilerinizi girmeniz lüzummektedir. Evdeekisekgelir.com muhakkak iş veren bir site değildir. Biz yalnızca firmalardan talep olması halinde, yorum yazan şahısleri söz hususu firmalara yönlendirerek aracılık uygulamaktayız. Bu amaçla ‘YORUM’ alanına muhakkak ‘telefon numarası’ ya da ‘şahıssel verilerinizi’ lütfen yazmayınız. İş veren firmalar bize müracaat yaptığı takdirde, şayet talep sizin yaşadığınız bölgeden geliyorsa, e-posta adresinize o firmanın etkileşim verileri gönderilecektir.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here