Fibabanka Dijital Bankacılık Personel Alımı Yapıyor!

0
11

Fibabanka yeni personellere ihtiyaç duyduğu pozisyonun Dijital Bankacılık Kullanıcı Deneyimi Yönetmen Yardımcısı olduğunu açıkladı.

Fibabanka yeni personellere ihtiyaç duyduğu pozisyonun Dijital Bankacılık Kullanıcı Deneyimi Yönetmen Yardımcısı olduğunu açıkladı.

Fibabanka personel alımı iş müracaatı konulu duyuruda bankanın açık pozisyonuna müracaat gerçekleştirmek isteyen adayların hangi kalite ve özelliklere sahip olmasının istendiği de belirtildi.

Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 senelik lisans bölümlerinden mezun olmuş ya da öğrencilikleri süren adayların müracaat yapabileceği banka personel alımı amacıyla 3 sene dijital kanallarda proses tedavi ve geliştirme vazifeinde deneyim kazanmış olan şahıslar tercih ediliyor.

Fibabanka deneyimli eleman iş müracaatı yapacak adayların dijital ilerleme ve trendleri yakında takip eden, vazife aldığı projelerde bu ilerlemeleri yaşama geçirebilen, devrimlere açık, incelemeci bir ruha sahip, sunum hazırlama bölümünde deneyimli, yaratıcılık tarafı gelişmiş, süratli ve yoğun çalışma temposuna atak uydurabilecek olan, krizlerde doğru stratejileri belirleyip yönetebilen, gerektiğinde inisiyatif kullanabilecek olan, insan ilişkileri ve etkileşim kabiliyeti gelişmiş, ekip durumunda çalışma şekline ayak uydurabilen ve içersinde olduğu ekibe katkı mümkün kılabilecek olan, ileri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan şahıslar olması gerekiyor.

Banka deneyimli personel iş müracaatı gerçekleştirmek isteyen erkek adaylardan da askerlik vazifelerini tamamlamış olmaları isteniyor.

Fibabanka iş müracaatı yaparak banka tarafınden ön değerlendirmeye alınan ve başka proseslerde test edilmek üzere ideal olduğuna karar verdiği adaylar bu proseslerde de başarı gösterdiği ve işe alındıkları takdirde bankanın piyasa inceleme biriminde eksper konumunda devamlı ve tam vakitli olarak vazife alacaklar. 3 sene deney şartının arandığı yeni personellerin hangi vazifelerde yer alacağı ve hangi yükümlülükleri üstlenmesinin istendiği Fibabanka tarafınden oluşturulan işe alım duyurusunda bildirildi.

Banka personel alımları iş müracaatı gerçekleştirmek ve Fibabanka’nın bu personel gereksinimi ile ilgilenen şahıslar alttaki linkten gerekli bütün verilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-dijital-bankacilik-kullanici-deneyimi-yonetmen-yrd-1831536

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here