İnternetten Para Kazanmak

0
9
internetten para kazanma yolları

Herkes para kazanmak ister.Dünya’da çok insanın internetten para kazanmak amacıyla adım attığını ve sonucunda çok çok uğraş gösterilmesi gerekliliğini anlayarak geri çekildiğini görmekteyiz.Yada En Fazla Para Kazandıran İşler hangisi makalemize bir göz atın.Yada makaleye devam..

İnternetten Para Kazanma Teknikleri

Bu güne kadar gelmiş işlemiş para kazandıran sistemleri araştırmaktan ve deneylemekten katiyen vazgeçmedim. Bir çok düzenin birbirlerine benzerlik göstertiğini anlayabilirsiniz.

Aslında asıl amacım  olanvakit kayıbı yaşamamaktır. Para kazanmak amacıyla yüksek meblağlar ödememektir. Ben aktiflik göstermediğimde üyeliğimin iptal edilmemesidir. Sunum , sunum ,Otel ,Otel gezip insanları işe dahil etmek amacıyla zorlamamaktır.

En nefret ettiğim şey bir işi yapar iken karşımdakine zorlamaktır. Bu yazdıklarım mühimdir zira çok fazla marketing işleri bu yüzden yapılamaz duruma gelmektedir.

Bu mevzu bünyesinde gerçekte Marketing işinin fazlası insan yönünden namacıyla yapılamadığınıda idrak etmiş olacaksınız. Bu yazıyı okurken başka yazılarımı okuma talebi uyanıp beni takip eden ve kendi arzusuyla bana bu işi öğret diyenlerin olduğunu anlayacaksınız. Benim yapmış olduğum Momentum sistemde ayağa gitmek yoktur.

Çok kazandırdığını ya da kazanacağınızı iddia eden çoksıyla Ağ pazarlama firmaları ve distribitörleri gerçekte yana yana insan arayışına girmektedir. İş tekliflerinin geneli size ilk başta ürün satmak amacıyla gelir. Ürünü aldığınızda bundan sonra hayat boyu kullanıcısı olmak zorundasınızdır. Eğer ürünü kullanmazsanız , kullanmadığınız ürünü nasıl olurda değişik şahıslara önerebilirsiniz ?

Network Marketing Buzdağı’nın yalnızca görünen kısmıdır. Görünmeyen kısımlarını anlatmakla bitmez.

Youtuber Olma Sevdası
Örnekler gözünüzün önündedir. Senelerce videolar çekip ve video çekmekle kalmayıp düzenlemesine günlerini verip, kaybedilen vakitına acımayanların topluluğunu içersinde barındıran Youtube kanalıdır. Video izletmek amacıyla çabalayıp yıl sonucunda bankamatiğe gidip ; ” Bumuydu emeğimin karşılığı” diyebileceğinizi şuandan duyabiliyorum.

İnternetten Para Kazanmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Nasıl yapacağız bu işi diyenleri duyuyor ve her gün onlarca telefon alıyorum ve genelliklede mail alıyorum.

Ben insanlara ilk önce bu tarz işlerin araştırıcı ,meraklı,yazıları okuyan,kazanmak amacıyla uğraşanlarını elekten yani süzgeçten geçiriyorum.

Para kazanmak amacıyla mutlaka aile,akraba,arkadaş çevresiyle ,okul çevresiyle,çalıştığınız ortamda yapılamayacağını garanti ediyorum.

Eğer siz araştırılıp bulunamıyorsanız yani kendi reklamınızı gerçekleştirmek yerine değişik markaların reklamını yapıyorsanız işiniz çok zordur. Bunun yerine benim tavsiyem kendi reklamınızı yapıyor olmanızdır. Kendi reklamınızı yaparsanız vakitınızı değişik şeylere odaklamak yerine kendinize ayırırsınız.

O şahıs sizi bulur o şahıs size göre olmuşsa ya da bu işi yapabileceğine inanıyorsanız işe dahil eder gelişmesini ve para kazanması yolunda adımları atmasını izlersiniz.

Diğer türlü yani sunum kültürüyle yani çağrı ederek hayallerinize varamazsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here