Saka Su Bayilik Başvurusu ve Şartları

0
41

Saka Su Bayilik Başvurusu yapmak istiyorsanız bu yazımız size göre.En tanınmış bayilikler arasında tespit edilen damacana su pazarında yer alabilmek mı istiyorsunuz?

Bu alanda etkinlik göstermek amacıyla hangi firmadan bayilik almaya karar mı veremediniz? O vakit biz sizlere yardımcı olalım ve bu yazımızda sizlere Saka Su firmasını anlatalım. Saka Su bayilik şartları nelerdir, Saka Su bayilik müracaatı nasıl yapılır; hepsine bu yazımızdan ulaşacaksınız.

Saka Su Bayilik

Saka Su Firma Bilgisi: Doğal kaynak suyu bölümünde etkinlik gösteren Saka Su firması 2004 senesinde kurulmuştur. Sakarya bölgesinde tespit edilen üretim tesislerinde natural kaynak suyu işleme ve şişelemesi hizmeti vermektedir. Artan içme suyu ihtiyacına yönelik olarak kurulan Saka Su firması gerektiğince kaliteli üretimi ile ilgi çekmektedir.

Alanın bütün belge ve sertifikalara sahip olan Saka Su firması çoğu mükafatı de layık görülmüştür. Pet şişe ve damacana şişelemesi dışında 2014 senesi itibariyle cam şişeleme yöntemine de geçerek sektördeki çoğu rakibine fark atmıştır. Yaklaşık 12 senedir sektörde yer alan firma kısa sürede marka bilinirliğine erişerek Türkiye’nin her yerine ulaşmaktadır. Bunun dışında ise Saka Su firması kurulduğu günden beri dışsatım yapmaktadır. Avustralya, Amerika, İngiltere, Japonya başta olmak üzere 25 ülkeye dışsatım yapan Saka Su firması gayet başarılı bir grafik çizerek her geçtiğimiz gün üretim kapasitesini artırmaktadır.

Saka Su Bayilik Şartları Nelerdir?

Alanında lider şirketler arasında yer alan Saka Su firması Türkiye geneli bayilik vermeye devam etmektedir. Sizler de Saka Su firmasından bayilik alarak işletme sahibi olabilirsiniz. Saka Su firmasından bayilik alabilmek amacıyla şu şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Saka Su bayiliği amacıyla kurulum giderleri bayilere aittir.
Bayilik amacıyla yeterli sermaye kuvveti bulunmalıdır.
Saka Su bayilerinden teminat isteme hakkına sahiptir.
Saka Su bayiliği amacıyla bayi adayının ticari bir engeli bulunmaması gerekir.
Bayiler, mesuliyet bölgesini iyi bilmek, hakim olmak zorundadır.
Bayiler, su dağıtımı amacıyla ideal personel ve vasıta bulundurmak zorundadır.
Müşteri memnuniyeti ehemmiyetlidir. Bayiler buna riayet etmek zorundadır. Su dağıtım hizmeti aksamamalıdır.
Bayiler işlerinin başında durmalı, yöneticilik yapmalıdır.
Bayiler Saka Suyu yerlerinde en iyi şekilde temsil etmelidir.
Bayiler Saka su bayilik amacıyla lüzumlu altyapıya sahip olmalıdır.
Saka su bayilik amacıyla, eğitimler genel merkezce verilir. Bayi adaylarının ve çalışacak personellerin bu eğitimlere katılımı ve başarılı olması gerekmektedir.

Saka Su Bayilik Avantajı Var mıdır?

Saka Su firması bayilik sistemine son derece ehemmiyet veren kurumsal bir firmadır. Saka Su bayiliği ile şu avantajlardan söz etmek mümkündür:

Saka Su marka bilinirliği yüksek bir firmadır.
Saka Su bayilerine değer verir.
Bayilik başlangıcında bayilere destek vermektedir (vasıta kaplama, tabela, servis elemanı kıyafeti, magnet ve broşür).
Saka Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?
Saka Su bayilik müracaatında bulunmak amacıyla ilk olarak ön müracaat yapılması gerekmektedir. Ön müracaatlar firmanın internet adresi üzerinden gerçekleştirilir. Ön müracaat değerlendirme ardından firma yetkilisi ile bayi adayı mülakat adımında bir araya gelir. Bayi adayının finansal kuvveti ve bayilik istenilen bölgenin hali ile ilgili görüşme yapılır. Mutabakat sağlanması halinde bayilik sözleşmesi imzalanır ve bayi adayı eğitime alınır. Gerekli çalışmaların tamamlanması ile beraber şube açılışı gerçekleşir. Saka Su bayilik amacıyla firma etkileşim verileri alttaki gibidir.

Saka Su Bayiliği Firma Etkileşim Bilgileri

Adres: Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. No:60 Masaldan İş Merkezi B Blok Kat:3 B. Çamlıca / Üsküdar / İstanbul

Telefon: 0 850 221 12 00

Web: www.sakasu.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here