TEB Arval Tahsilat Yetkilisi Personel Alımı!

0
13

Türk Ekonomi Bankası içeriğinde etkinlik gösteren filo ve uzun devre vasıta kiralama şirketi olan TEB Arval, tahsilat yetkilileri ve yönetici yardımcıları aradığını açıkladı.

Türk Ekonomi Bankası içeriğinde etkinlik gösteren filo ve uzun devre vasıta kiralama şirketi olan TEB Arval, tahsilat yetkilileri ve yönetici yardımcıları aradığını açıkladı.

TEB Arval personel alımları kapsamında oluşturulan duyuruda müracaat sahiplerinde aranan şartlar ve özellikler de detaylı bir şekilde belirtildi. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olanların müracaatlarının kabul edildiği bildirilen işe alım duyurusunda ekip işlevini gerçekleştirmesine yatkın ve uyum mümkün kılabilecek olan bireylerin tercih edildiği de söylendi.

TEB Arval Tecrübeli Personeller Arıyor

TEB personel alımı iş müracaatı olarak da nitelendirilebilecek olan bu bildirimde ilaveten sözlü ve yazılı etkileşimi güçlü, ikna yeteneği gelişmiş, telefonda kesintisiz ve etkin bir şekilde konuşabilen, Microsoft Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen, problemler karşısında çözüm üretebilen, analitik kanaat yapısı sahibi, planlama, organizasyon becerileri gelişmiş, iş takibi gerçekleştirmek ve etkileşim konularında problemsiz çalışabilen, asli civarda muhasebe ve hukuk bilgi kapasitesi sahibi olan, tercihen daha evvelce tahsilat departmanında vazife yaparak tecrübe edinmiş olan adayların müracaat yapması isteniyor.

Tecrübeli tahsilat yetkilisi iş müracaatı yaparak TEB Arval yönünden lüzumlu aşamalara tabi tutularak işe alımı oluşturulan adaylar telefonda müşterilerle etkileşim kurarak tahsilatların derli toplu bir şekilde yapılmasının sağlanması, müşterilerin tahsilat performanslarının denetim edilmesi, lüzumlu idari ve meşru takip hazırlıklarının yapılması, gecikmiş alacaklarda izlenen sürecin yönetilmesi, müşterilerle şirket arasında oluşturulan sözleşmelerin ve başka belgelerin hukuka uygunluğunun denetim edilmesi gibi vazifelerde faal olacaklar.

TEB Arval İş Başvuruları

2 ile 4 sene arasında tecrübe sahibi olması dilenen TEB Arval tahsilat yetkilisi adayları işe alındıktan sonra şirketin hukuk ve kredi departmanında devamlı ve tam vakitli şekilde eksper konumunda çalışacaklar. TEB Arval iş müracaatları 8 Eylül 2017 tarihine kadar devam edebilecek.

TEB Arval tecrübeli tahsilat yetkilisi iş müracaatı gerçekleştirmek ya da bu duyurudaki bütün verilere erişmek isteyenler amacıyla alttaki bağlantı yardımcı olacaktır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-teb-arval-tahsilat-yetkilisi-yonetici-yardimcisi-1838718

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here